Lancia Delta S4 na sprzedaż

Lancia Delta S4 Stradale

Na włoskim portalu aukcyjnym można kupić samochód Lancia Delta S4 w całkiem niezłym stanie. Egzemplarz który został wystawiony na sprzedaż jest o tyle ciekawy, że jest zachowany idealnie. Lancia ma od nowości przebieg raptem 3500 km, co biorąc pod uwagę wiek auta, pokazuje że niewiele nią jeżdżono. Delta została zarejestrowana po raz pierwszy w 1992 roku.

Lancia Delta S4 w wersji stradale powstała jako samochód szosowy wyprodukowany tylko w celach homologacji. W sumie w latach 1985-86 wyprodukowano tylko 200 sztuk. Do napędu służy centralnie umieszczony silnik rzędowy czterocylindrowy o pojemności 1759 ccm. Dzięki zastosowaniu dwóch sprężarek, mechanicznej produkcji firmy Abarth, oraz turbosprężarki KKK silnik w wersji cywilnej osiągał 250 KM, oraz moment obrotowy 291,5 N m. Napęd przenoszony był na wszystkie koła.

Największym minusem oferty jest cena 220 000 euro. Ale tak rzadki samochód i do tego zachowany w tak dobrym stanie, niestety musi kosztować.


Lancia Delta S4 Stradale

Lancia Delta S4 Stradale

Lancia Delta S4 Stradale Lancia Delta S4 Stradale

źródło: www.subito.it

,

Jedna odpowiedź do “Lancia Delta S4 na sprzedaż”

  1. Przepiękna, szaleńczo droga, (to dobrze, bo warta wszystkich pieniędzy) w pięknym stanie, niech nas cieszy swoją daleką, lecz jednak obecnością. Dla ciekawych zajdziecie bez problemu Lancię Hyenę, to dopiero unikat, nawet kupić nie można, bo tak naprawdę są BEZCENNE. Znajdziecie je na necie i wybaczcie im skundlone trochę, bo holenderskie pochodzenie, łysy karbon na kokpicie i limitowaną ilość 23 może 24 sztuki. Pozdrawiam Andrzej (Lybra 2.0 z leniuchem)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.