Pierwszy dzień targów Autonostalgia 2014 już za nami. Mimo kiepskiej, deszczowej pogody przez cały dzień do hali MT Polska przybywały tłumy miłośników klasycznej motoryzacji.
Wśród wystawianych samochodów oraz motocykli można było znaleźć pojazdy z różnych stron świata. Oczywiście swoje stoisko miał także Lancia Klub Polska, a na nim mogliśmy oglądać piękne przykłady klasycznych Lancii. Oczywiście można było również spotkać duże grono klubowiczów, którzy dotarli na wystawę z najdalszych zakątków naszego kraju.