Lancia Ypsilon Black&Red bohaterem komiksu

Lancia Ypsilon Black&Red

 

Lancia przedstawiła w Mediolanie na specjalnie zwołanej konferencji prasowej nowego bohatera komiksu – Żółtą Maskę. W ramach promocji bohater komiksu porusza sie nowa Lancią Ypsilon Black&Red. Autorem komiksu jest młody rysownik Dado.
Podczas konferencji powstał specjalny samochód, oryginalna Lancia Ypsilon Black&Red została pomalowana przez Dado w komiksowym stylu.

Komiks promowany przez Lancię bedzie rozprowadzany bezpłatnie w Mediolanie, oraz publikowany na portalach społecznościowych w internecie. Włoska marka w ten sposób chce podkreslic swoje poparcie dla młodej sztuki i co się z tym wiąże dla nowych trendów we wzornictwie.

Jak wyglada nowa Lancia Ypsilon w wydaniu komiksowym możecie obejrzeć na zdjęciach i filmie.

źródło: www.mascheragialla.it

 1 Komentarz do Lancia Ypsilon Black&Red bohaterem komiksu

  1. motozubr pisze:

    Ciekawa forma promocji. Na pewno dotrze do dużego grona młodych ludzi a taki chyba powinien być kierowca Ypsilona. Z drugiej jednak strony jest to tak uniwersalne auto że każdemu może się spodobać. Ja nie jestem już niestety młody ale Ypsilon zrobiła na mnie duże wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • RSS
  • Facebook
Przeczytaj inne:
Lancia Theta
1913 Lancia Theta

Lancia Theta była pierwszym z przełomowych modeli Lancii. Samochód który powstał w 1913 roku, pierwotnie oznaczony jako 35 HP został...

Lancia Flavia Coupe
1961 Lancia Flavia Coupe

Lancia miała bogatą tradycję współpracy z niezależnymi firmami produkującymi nadwozia. Do końca lat 50 tych dostarczane do nich były gotowe...

Zamknij