Lancia Delta S4 na sprzedaż

Lancia Delta S4 Stradale

Na włoskim portalu aukcyjnym można kupić samochód Lancia Delta S4 w całkiem niezłym stanie. Egzemplarz który został wystawiony na sprzedaż jest o tyle ciekawy, że jest zachowany idealnie. Lancia ma od nowości przebieg raptem 3500 km, co biorąc pod uwagę wiek auta, pokazuje że niewiele nią jeżdżono. Delta została zarejestrowana po raz pierwszy w 1992 roku.

Lancia Delta S4 w wersji stradale powstała jako samochód szosowy wyprodukowany tylko w celach homologacji. W sumie w latach 1985-86 wyprodukowano tylko 200 sztuk. Do napędu służy centralnie umieszczony silnik rzędowy czterocylindrowy o pojemności 1759 ccm. Dzięki zastosowaniu dwóch sprężarek, mechanicznej produkcji firmy Abarth, oraz turbosprężarki KKK silnik w wersji cywilnej osiągał 250 KM, oraz moment obrotowy 291,5 N m. Napęd przenoszony był na wszystkie koła.

Największym minusem oferty jest cena 220 000 euro. Ale tak rzadki samochód i do tego zachowany w tak dobrym stanie, niestety musi kosztować.


Lancia Delta S4 Stradale

Lancia Delta S4 Stradale

Lancia Delta S4 StradaleLancia Delta S4 Stradale

źródło: www.subito.it1 Komentarz do Lancia Delta S4 na sprzedaż

  1. Andrzej pisze:

    Przepiękna, szaleńczo droga, (to dobrze, bo warta wszystkich pieniędzy) w pięknym stanie, niech nas cieszy swoją daleką, lecz jednak obecnością. Dla ciekawych zajdziecie bez problemu Lancię Hyenę, to dopiero unikat, nawet kupić nie można, bo tak naprawdę są BEZCENNE. Znajdziecie je na necie i wybaczcie im skundlone trochę, bo holenderskie pochodzenie, łysy karbon na kokpicie i limitowaną ilość 23 może 24 sztuki. Pozdrawiam Andrzej (Lybra 2.0 z leniuchem)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • RSS
  • Facebook
Przeczytaj inne:
Lancia Theta
1913 Lancia Theta

Lancia Theta była pierwszym z przełomowych modeli Lancii. Samochód który powstał w 1913 roku, pierwotnie oznaczony jako 35 HP został...

1963 Lancia Flaminia Coupe Speciale
1963 Lancia Flaminia Coupe Speciale

Produkcje modelu Lancia Flaminia rozpoczęto w 1957 roku. Samochód stał się flagowym modelem włoskiego producenta, zastępując na tym miejscu Lancie...

Zamknij