2011 Lancia Voyager

Lancia Voyager

Lancia Voyager która została zaprezentowana oficjalnie podczas Genewa Motor Show jest tak naprawdę najnowszym wcieleniem amerykańskiego Chryslera Town&Country. Czy sama zmiana znaczka na osłonie chłodnicy może zrobić z tego samochodu prawdziwą Lancię która przekona do siebie europejczyków? Zobaczymy za jakiś czas, kiedy nowy model pojawi się w sprzedaży.

Lancia Voyager 2011

Nowy van Lancii będzie oferowany w trzech wersjach wykończenia – Silver, Gold i Platinum. Do wyboru będą samochody z dwoma silnikami spełniającymi normę Euro 5, benzynowym V6 o pojemności 3.6 litra i mocy 283 KM, oraz diesla o pojemności 2.8 litra i mocy 163 KM. Lancia Voyager ma 514 cm długości, 199 cm szerokości i 172 cm wysokości, oraz rozstaw osi 310 cm.

Na pokładzie Lancii Voyager znajdziemy wiele rozwiązań poprawiających funkcjonalność samochodu. Możemy powiększyć przestrzeń ładunkową poprzez schowanie foteli w podłogę, bez konieczności ich wyjmowania. Tylne drzwi przesuwne mogą być sterowane pilotem, oraz posiadają czujniki zapobiegające przytrzaśnięciu przedmiotów znajdujących się na ich drodze.

Dla wygody kierowcy na wyposażeniu znajduje się kamera wspomagająca parkowanie. Muzyki będziemy mogli posłuchać dzięki multimedialnemu centrum odtwarzającemu płyty CD i DVD oraz pliki MP3 i WMA, z portem USB i wbudowanym dyskiem o pojemności 30 GB. Dodatkowo centrum multimedialne w Lancii Voyager będzie umożliwiało oglądanie filmów na dwóch ekranach LCD dla pasażerów drugiego i trzeciego rzędu siedzeń.

źródła: Lancia1 Komentarz do 2011 Lancia Voyager

  1. LANCIA napisał(a):

    voyager

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • RSS
  • Facebook
Przeczytaj inne:
Start do rajdu Monte Carlo Historique
Monte Carlo Historique 2011 – Oficjalny start

Wczesnym popołudniem nastąpił długo oczekiwany start do rajdu Monte Carlo z Warszawy.  Na długo przed godziną rozpoczęcia  parking na placu...

Lancia Theta
1913 Lancia Theta

Lancia Theta była pierwszym z przełomowych modeli Lancii. Samochód który powstał w 1913 roku, pierwotnie oznaczony jako 35 HP został...

Zamknij